Türkiye'de Pegasus ile nasıl iletişim kurabilirim?

Türkiye'de Pegasus ile nasıl iletişim kurabilirim?

Pegasus havayolu, uçuş seçenekleri, fırsatlar, kuponlar, avantajlar vb. gibi bütçeye uygun fiyatlarla en iyi sınıf hizmetiyle tanınır. İster salonlarında dinlenin, ister kafeteryada yemeklerin tadını çıkarın, hepsi size rahatlık sağlayacaktır.

Pegasus'un resmi sitesinde bulunan farklı kanallardan iletişime geçebilirsiniz. Pist, havayollarıyla iletişim kurmanın hem çevrimiçi hem de çevrimdışı yollarını içerir. Türkiye'de yaşıyorsanız yine de Pegasus hava yolu müşteri hizmetleri yetkilisi ile pegasus iletişim servisi aracılığıyla iletişime geçebilirsiniz; bunu uygulayarak sorununuzu en kısa sürede çözebilirsiniz. Havayolu personeli her durumda veya acil durumda yanınızda.

Pegasus müşteri hizmetleri iletişim numarası

Müşteri temsilcisi ile görüşmek için 0888 228 12 12'yi arayınız. Müşteri hizmetleri 24 saat hizmet verdiği için sizin için en uygun zamanda arayabilirsiniz. Türkiye dışındayken araması gereken müşteriler için ek müşteri hizmetleri telefon numaraları mevcuttur.
 

Pegasus'ta birisiyle nasıl konuşurum?

Pegasus canlı kişisi ile telefon görüşmesi yaparak iletişime geçmek için Pegasus müşteri hizmetleri iletişim numarası 0888 228 12 12 (24 saat yardıma açık) aranmalıdır. Uçak rezervasyonu konusunda uzman yardımı almak isterseniz, telefon görüşmesi üzerinden istediğiniz seçeneğe basmanız veya 0850 399 17 01 numaralı telefondan canlı rezervasyon sorgusu için canlı kişi ile iletişime geçmeniz gerekmektedir.

Pegasus Müşteri Hizmetlerine Telefon Numarası İle Ulaşmak İçin Basit Adımlar

Pegasus Hava Yolları ile bağlantı kurmanın en iyi yolu, Türkiye'de tercih ettiğiniz yerden telefonla arama yapmaktır, çünkü telefon görüşmesi seçeneği, sorgu ile ilgili sorununuzu çözmenin en iyi ve en hızlı yollarından biridir. Tüm aramalar yalnızca inceleme ve doğrulama amacıyla kaydedildiğinden, ona yaklaşmanın en güvenli yoludur.

Havayolu, yirmi dört saat yedi gün gecikme olmaksızın Türkiye'deki havayolu personeli ile bağlantı kurabileceğiniz Pegasus iletişim numarası 0888 228 12 12'yi sağlar. İrtibat numarası ücretsizdir, böylece istediğiniz zaman tereddüt etmeden defalarca arayabilirsiniz. Aşağıda belirtilen basit adımları izleyin.

 • Pegasus iletişim numarasını çevirin 0888 228 12 12
 • Pegasus'ta canlı bir kişiyle konuşmak için dili seçin.
 • Otomatik sesli komutları izleyin.
 • Sorunlarınıza göre düğmeye basın.
 • Genellikle birkaç dakika bekleyin.
 • Artık pegasus müşteri hizmetlerine bağlanacaksınız.
 • Aramayı kesmek için # tuşuna basın.

İletişim kurmanın alternatif yolları Pegasus müşteri hizmetleri

Pegasus iletişim servisi ile iletişime geçmenin, kişinin sorununu mesaj olarak gönderebileceği ve havayolu müşteri hizmetlerine gönderebileceği çeşitli yollar vardır. Aşağıda verilen prosedürleri uygulayın.

Canlı sohbet yoluyla

 • Canlı sohbet seçeneği, sorunuzu bir dakika içinde çözecek olan çevrimiçi sohbet asistanı ile sorgunuzu çözmenin self servis yollarından biridir.
 • Pegasus Havayolları'nın resmi portalını arayın.
 • Ardından imlecinizi bize ulaşın sekmesine götürün ve üzerine dokunun.
 • Sayfaya dokunduktan sonra size bizimle sohbet seçeneğini gösterecek; üstüne tıkla.
 • Şimdi sohbet kutusu açılacak, bilgilerinizi girin ve sorgunuzla ilgili probleminiz hakkında havayolu personelinizle sohbet etmeye başlayın.

Sosyal medya aracılığıyla

Pegasus iletişim numarası ile bağlanamıyorsanız, sosyal medya seçeneği, sorunuza çözüm bulmanın aktif yollarından biridir. Facebook, Twitter ve Instagram gibi dijital platformlar dünya çapında milyonlarca kullanıcıya sahiptir ve sorunuza uygun cevaplar sağlamaya yardımcı olan bir topluluk oluşturur.