THY nasıl ulaşabilirim?

THY nasıl ulaşabilirim? 

Herhangi bir şüpheniz varsa veya Türk Hava Yolları ile uçuş rezervasyonu yaptırmak istiyorsanız. Ancak THY Çağrı Merkezi ile iletişime geçmenin yollarını bulmakta zorlanıyorsanız, aşağıda yazılı adımlara başvurmanız ve tüm sorularınızın müşteri hizmetleri tarafından çözülmesini sağlamanız gerekir.

THY Çağrı Merkezi'ndeki biriyle konuşun 1 (800) 874-8875'i arayın ve canlı bir kişiyle iletişime geçin ve daha iyi yardım alın. Her yolcu, uçuş varış noktasına güvenli bir şekilde inene kadar çeşitli sorunlarla karşı karşıya kalır.

Türk Hava Yolları Çağrı merkezi ile iletişime geçme adımları

  • 1 (800) 874-8875 olan THY çağrı merkezi yetkili numarasını çevirin.
  • IVR'ye bağlanacaksınız, seçenekleri takip edin.
  • İstediğiniz dili seçin.
  • IVR'nin arama isteğinizi işlemesini bekleyin.
  • Artık THY çağrı merkezindeki canlı temsilciye bağlanacaksınız.

Türk Hava Yolları kaça kadar açık?

Türk Hava Yolları çalışma saatleri Pazartesi - Cuma 08:00 – 17:00; Vardiya saatleri ise 07:00 - 15:00, 15:00 - 23:00 ve 23:00 - 07:00 şeklindedir.

 
 

Türk Hava Yolları çağrı merkezi ne iş yapar?

Çağrı Merkezi Müşteri Temsilcisi, müşterilerden gelen çağrılar üzerinden cevap vermekte, çağrı sonrası ofis çalışmalarını yürütmekte, kalite kural ve yönetmelikleri çerçevesinde çalışmakta, çağrı merkezi bilgisayar uygulamalarını aktif olarak kullanmakta ve mesleki gelişim faaliyetlerini yürütmektedir.


Türk Hava Yolları müşteri hizmetlerinden biriyle konuşun

THY Çağrı Merkezi masasındaki birisiyle konuşmak istiyorsanız, onunla iletişime geçmek için kullanabileceğiniz çeşitli yöntemler vardır. Aşağıda yazılı olanlara bakın ve müşteri hizmetlerinden yararlanın.

Türk Hava Yolları'nda biriyle konuşmanın yolları

Çağrı Yoluyla

Resmi numaralarını arayabilir ve numara işlemi yapıldıktan sonra aramanın Türk Hava Yolları asistanına aktarılmasını bekleyebilirsiniz. Çağrı aktarıldıktan sonra, ihtiyacınız olan hizmetleri alabilirsiniz.

 

Canlı sohbette

Canlı sohbet, Türk Hava Yolları ile konuşmak için en hızlı ve hızlı iletişim yöntemlerinden biridir. Tek yapmanız gereken havayolunun resmi web sitesini ziyaret etmek ve iletişim sayfasına gitmek. İletişim sayfası, ekranda canlı sohbet seçeneğine sahip olacaktır. Seçeneğe tıklayabilir ve birisiyle konuşmak için konuşmayı başlatabilirsiniz.

 

Sosyal Medya Tarafından

Sosyal Medya, günümüzde insanlar arasında bir başka büyük yutturmacaya sahiptir. Herkesin önde gelen sosyal medya platformlarında sosyal medya kolları var. Aynı şekilde Türk Hava Yolları'nın da önde gelen sosyal medya platformlarında resmi kolları bulunmaktadır. Mesaj kutusuna mesajınızı yazıp göndermeniz yeterlidir. Mesajınızı görür görmez aynı şekilde size dönüş yapacaklardır.

Türk Hava Yolları Çağrı Merkezi numarası nedir?

Türk Hava Yolları çağrı merkezinin resmi numarası 1 (800) 874-8875'tir. Bu numarayı günün her saatinde arayabilirsiniz. Size yardımcı olmak ve tüm sorularınızın yanıtlarını sağlamak için her zaman diğer hatta olacaklar.

ABD'den Türk Hava Yolları'nı nasıl ararım?

ABD vatandaşıysanız ve THY çağrı merkezi ile iletişime geçmek istiyorsanız, artık endişelenmenize gerek yok, çünkü ABD'den gelen havayolları ile iletişime geçme adımları, resmi iletişim numaralarını aramanız dışında hiçbir şey içermemektedir. Başlangıçta IVR ile iletişime geçeceksiniz ve sizden tercih ettiğiniz dili seçmenizi isteyecek. Dilinizi seçtikten sonra arama nedeninizi seçmeniz istenecek ve arama nedeninizi, Türk Hava Yolları müşteri hizmetleri ile iletişime geçmek istediğiniz nedeni seçmeniz istenecektir.