Türk Hava Yolları müşteri hizmetlerine nasıl bağlanabilirim?

Türk Hava Yolları müşteri hizmetlerine nasıl bağlanabilirim?

Türk Hava Yolları dünyanın en değerli ve saygın havayollarından biridir. Birinci sınıf olanaklar sunmaktadır. Uçuş rezervasyonunuzla ilgili herhangi bir sorun, iptal, iade vb. Türk Hava Yolları müşteri hizmetleri, müşterilere her durumda yardımcı olmak için 7/24 hizmet vermektedir. Müşterilerinin rahatını önemser ve müşterilerini her türlü rahatsızlıktan uzak tutmaya çalışırlar. Deneyimli müşteri hizmetleri temsilcilerimiz sorununuzu dinleyecek ve sorununuza en iyi çözümü sunacaktır. Türk Hava Yolları müşteri hizmetlerine bağlanmak isterseniz çağrı, e-posta veya sosyal medya aracılığıyla kolayca iletişime geçebilirsiniz.

Yolcular, 7 gün 24 saat hizmet veren Türk Hava Yolları müşteri temsilcilerini 0850 333 0 849 / 0850 333 2 538 numaralı telefondan arayarak rezervasyon ile ilgili sorgu hakkında bilgi alabilirler.

Türk Hava Yolları Müşteri Çağrı Merkezi 24/7

Türk Hava Yolları çağrı merkezi ile iletişime geçmek için 0850 333 0 849 / 0850 333 2 538'i arayın ve geri bildiriminiz devam ederken 24/7 hizmet veren müşteri temsilcileri ile iletişime geçin.

Türk Hava Yolları müşteri desteğine bağlanmanın farklı yolları

Çağrı ile THY'ye bağlanın

Türk Hava Yolları'ndan canlı müşteri hizmetleri temsilcileri haftanın yedi günü 24 saat hizmetinizdedir. Türk Hava Yolları'ndaki müşteri hizmetleri temsilcisine bağlanmanız gerekiyorsa 080005 01565'i aramanız gerekir.

THY'yi Sosyal Medya Üzerinden Bağlayın

Türk Hava Yolları müşteri hizmetlerine Türk Hava Yolları Facebook sayfasından ulaşılabilir. Genelde Türk Hava Yolları müşteri hizmetleri temsilcisi bir saat içinde cevap veriyor.

  • Türk Hava Yolları desteğine Türk Hava Yolları Twitter Yardım sayfasından da ulaşabilirsiniz.
  • En son Türk Hava Yolları fotoğraflarını Türk Hava Yolları Instagram sayfasından görüntüleyebilirsiniz.
  • En son Türk Hava Yolları videolarını Türk Hava Yolları Youtube sayfasından izleyebilirsiniz.
  • Türk Hava Yolları Linkedin sayfasını kullanarak canlı müşteri hizmetleri temsilcisine mesaj atabilirsiniz.

E-posta ile THY ile İletişime Geçin

Türk Hava Yolları ile e-posta yoluyla iletişime geçmek için Türk Hava Yolları İletişim sayfasına gitmeniz, “Geri bildirim yaz” butonuna basmanız, formu doldurmanız ve “Gönder” butonuna basmanız gerekmektedir.