THY yurt disindan nasil aranir?

THY yurt disindan nasil aranir?

Türk havayolları, online ve offline modlarda kolay uçak bileti rezervasyonu için daha iyi müşteri hizmeti sunuyor. Yorumları ziyaret ederek uçuşlarla ilgili taleplerinizi iletmek veya seyahatleriniz sırasındaki deneyimlerinizi, görüş ve önerilerinizi paylaşmak çok kolay. Türk Hava Yolları resmi web sitesindeki form. Ayrıca uçak rezervasyonu, koltuk seçimi ve rezervasyonu, uçuş check-in ve son dakika uçuşları konusunda yardıma ihtiyacınız varsa, Türk Hava Yolları müşteri acenteleri ile kolayca iletişime geçebilirsiniz. Türk Hava Yolları müşteri hizmetleri ile nasıl iletişime geçeceğinizi bilmiyorsanız, lütfen Türk Hava Yolları ile iletişime geçmenize yardımcı olacak harika bir iletişim seçeneği bulabileceğiniz resmi web sitesini ziyaret edin.

Türk Hava Yolları Çağrı Merkezi 24 Saat

Türk Hava Yolları'nın 0850 333 08 49 numaralı müşteri hizmetleri numaralarından birini arayın ve anında yardım almak için canlı müşteri temsilcisinin yarısına gelin. Bu müşteri hizmeti 7/24 mevcuttur. Canlı Sohbet, E-posta, Görüntülü müşteri desteği gibi THY ile konuşmanın bazı alternatif yolları vardır.

Yurt dışında Türkiye'den arayabileceğiniz Türk Hava Yolları'nın müşterilerinden 1800-874-8875'tir. Yurt dışında bir başka numara ise 08'dir.

Yolcuların çoğu uçuş hizmetleri, uçuş değişiklik ve iptalleri, rezervasyon yönetimi, uçuş ve koltuk güncelleme, uçuş programı sorgulama, uçuş check-in vb. ile ilgili sorular arıyor. Sizde onlardan biriyseniz ve temel tavsiye arıyorsanız. ve çözüm için destek Uçak rezervasyonu sırasındaki her türlü sorun için Türk Hava Yolları müşteri hizmetleri temsilcileri ekibiyle her zaman iletişime geçebilirsiniz.

Yurt dışından Türk Hava Yolları müşteri hizmetleri ile iletişime geçmenin basit yolları

Herhangi bir sorunla karşılaşırsanız ve Türk Hava Yolları ile nasıl iletişime geçebileceğime dair doğru dürüst bir fikriniz yoksa, aşağıda belirtilen bazı ipuçlarını öğrenmeniz gerekir.

E-posta Hizmeti ile THY ile bağlantı kurun:

Son seyahatiniz hakkında geri bildirimde bulunmak isterseniz veya uçuş hizmetiyle ilgili önemli bir sorunuz varsa, lütfen 3 iş günü içinde gerçek e-posta desteği için hazır olan bir personel üyesine e-posta göndermekten çekinmeyin. E-posta hizmeti, size her zaman yardımcı olmaya hazır olan THY müşteri temsilcilerinden oluşan bir ekiple iletişim kurmanın harika bir yoludur.

Canlı Sohbet Desteği ile THY ile bağlantı kurun:

İster online uçak bileti rezervasyonu yapın, ister favori destinasyonlarınıza seyahat edin, sizin için en uygun zamanda Türk Hava Yolları'ndaki bir çağrı temsilcisi ile sohbet edebilirsiniz. Ayrıca uçuşla ilgili sorularınızı görüşmeyi planladıysanız, rezervasyon hesabınızı doğrulamak ve Türk Hava Yolları müşteri hizmetlerinde canlı bir kişiyle kolayca sohbet etmek için belirli bir e-posta adresi ve cep telefonu numarası girmeniz gerekmektedir.

Telefonla THY ile bağlantı kurun:

THY'nin yanında arama yapmak isteyenler 0850 333 08 49 başları ücretsiz çağrı merkezini arayabilir. Alternatif olarak850 302 54 93 Türk Hava Yolları'nı çağıran Lefkoşa'dan veya yurt dışından 0850'de ücretsiz çağrı merkezini arayabilir. 080005 01565 (ücretsiz) numaralı telefonu arayarak THY ile size en uygun saatte ulaşabilirsiniz.