THY çağrı merkezi numarası nedir?

THY çağrı merkezi numarası nedir?

Türk Hava Yolları, dünyanın önde gelen değerli ve saygın havayollarından biridir. Birinci sınıf olanaklar sunmaktadır. Türk Hava Yolları müşteri hizmetleri ile uçuş rezervasyonunuz, iptal, iade vb. herhangi bir sorunla ilgili her durumda müşterilere yardımcı olmak için 24 saat hizmetinizdedir. Müşterilerinin rahatını önemserler ve müşterilerini herhangi bir rahatsızlıktan uzak tutmaya çalışırlar. son derece tam teşekküllü müşteri hizmetleri temsilcileri, sorununuzu duyabilir ve böylece sorununuza en basit şekilde yanıt verebilir. Türk Hava Yolları çağrı merkezindeki müşteri temsilcisi ile görüşmek isterseniz çağrı, e-posta veya sosyal medya aracılığıyla iletişime geçmeniz yeterlidir.

Türk Hava Yolları Müşteri Hizmetlerine bağlanmanın farklı yolları

Türk Hava Yolları Çağrı Merkezini Telefonla Bağlayın

Bu nedenle, Türk Hava Yolları müşteri temsilcisi ile iletişime geçmek istiyorsanız, Türk Hava Yolları Müşteri Hizmetlerinin 080005 01565 (OTA) resmi numarasını çevirmek ve Türk Hava Yolları müşteri hizmetlerinden biriyle bağlantı kurmak için hızlı bir seçeneğiniz var. E-posta Desteği olarak ikincil seçeneği de seçebilirsiniz: net müşteri@thy.com. Bu müşteri destek ekibiyle rezervasyon, yönetim, bagaj vb. seyahatle ilgili tüm sorunlarınızı tartışabileceksiniz.

Türk Hava Yolları'ndan biriyle konuşun

 • Türk çağrı temsilcisi ile online bağlantı kurmak için aşağıdaki IVR yöntemini de takip edebilirsiniz:
 • Türk Hava Yolları'nda biriyle konuşmak için öncelikle Türk Hava Yolları müşteri hizmetleri telefon numarasını çevirmeniz gerekiyor.
 • Şimdi dili seçmek için 1'e basın.
 • Rezervasyonlar, bagaj sorunları için 2'ye basın.
 • 5'e basın, türk hava yolları müşteri hizmetleri ekibiyle doğrudan bağlantı kurun.
 • Bekleme süresi genellikle 1-2 dakika olabilir.

Bir Sosyal Medya Hizmeti Kullanın:

Sorularını genellikle Facebook, Twitter, Linkedin vb. bir sosyal medya hizmetine yazan çeşitli yolcular vardır. Bu, istediğiniz zaman uçuşla ilgili bir çözüm bulmak için en iyi tavsiyeleri ve bilgileri bulabileceğiniz en iyi platformlardan biridir. Bu kaynaklarda online uçak bileti almak için harika bir yardım alabilir ve Türk Hava Yolları müşteri temsilcisi ekibimizden dahiyane bir şekilde eksiksiz yardım alabilirsiniz.
Hala bazı şüpheleriniz varsa ve Türk Hava Yolları çağrı merkezi ile nasıl iletişim kurabilirim sorusunu soruyorsanız, aşağıdaki temel adımları izleyin.

 • İlk olarak Türk Hava Yolları web sitesini ziyaret edin, ardından gerekli alanlara kimlik bilgilerini girmek için giriş düğmesine tıklayın.
 • Belirli rezervasyon tarih ve saatini girin ve rezervasyonu yönet sekmesi altında yolcunun soyadını girin.
 • Sorguları açıklama kutusuna girin ve gönder düğmesine tıklayın ve ardından aynı sayfada görünen iletişim düğmesine tıklayın.
 • Bir iletişim modu seçin ve sırasıyla sohbet desteği, Telefon araması, e-posta hizmeti ve sosyal medya hizmetini seçin.
 • Türk Hava Yolları müşteri temsilcisi ekibiyle kolaylıkla iletişime geçmek için bir bağlantı kaynağı seçebilirsiniz.

Bu nedenle, Türk Hava Yolları'nın uçuş hizmeti ile ilgili daha fazla yardım ve bilgi almak isterseniz, size her zaman yardımcı olabilecek Türk Hava Yolları müşteri hizmetleri temsilcisi ekibiyle iletişime geçin.

E-posta ile Türk Hava Yolları ile İletişime Geçin:

Türk Hava Yolları ile e-posta yoluyla iletişime geçmek için Türk Hava Yolları Bize Ulaşın sayfasını ziyaret etmeniz, “Geri bildirim yaz” düğmesine tıklamanız, formu doldurmanız ve “Gönder” düğmesine basmanız gerekir.